FAILE (Patrick McNeil & Patrick Miller)

(Yhdysvallat)
(Yhdysvallat)

FAILE (PATRICK MCNEIL & PATRICK MILLER), screentryck, signerad o numrerad 395/450. Daterad 2014.

Happens every day. Bladstrl. 71x61. Stämplar a tergo.

Lähtöhinta
6 000 SEK