619674

Wiwen Nilsson

(Ruotsi, 1897-1974)
Wiwen Nilsson
(Ruotsi, 1897-1974)

ARMLÄNK, sterling, Wiwen Nilsson, Lund, 1967. Vikt ca 24 g.

Stel armlänk. Inre diameter 6 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet