BORD, allmoge, delvis 1800-tal.

Låda i sarg, vitmålad benställning, lös trären träskiva. Längd 106, bredd 60, höjd 81 cm.

Kompletterat och renoverat, slitage, smärre maskstunget, slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK