Elis Åslund

(Ruotsi, 1872-1956)
Elis Åslund
(Ruotsi, 1872-1956)

ELIS ÅSLUND, olja på duk, signerad.

Sommarlandskap. 57 x 72 cm.

Uppfodrad på pannå. Färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS