ACKE OLDENBURG, 2 st, färglitografier, signerade och daterade 1977 och 1985.
Komposition med olika figurer samt interiör med flicka, numrerad 182/320. 52 x 41 och 67 x 49 cm. cm. En oglasad.
Ej examinerad ur ram samt någon mindre repa. En med något vågigt papper.