VÄGGLYSTRAR, 1 par, brons, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

Dekor av lagergirlander och bockhuvuden. Krönt av urna. För två ljus vardera. Höjd 32 cm.

Mindre bruksslitage och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK