600842

NÅL, 18K guld med blå emalj, Beridna Högvakten, stämplad SPORR, Tampere, Finland, 1999. Vikt 3,5 gram.

Dekor av sköld med tre kronor flankerat av två lejon. Höjd 4,5 cm. Bredd 1,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK