GOLVLAMPOR, 1 par, ASEA, 1900-talets mitt.

Lackerad stomme samt mässing. En ljuspunkt. Höjd 160 cm.

Ej funktionstestade. Ytslitage, repor och märken. Något anlupen mässing.

Lähtöhinta
3 000 SEK