Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Ulla & Gustav Kraitz

(Ruotsi, Born 1936 and 1926)
Ulla & Gustav Kraitz
(Ruotsi, Born 1936 and 1926)

SKULPTUR, Ulla och Gustav Kraitz, Fogdarp, Förslövsholm, signerad, 1900-tal.

Äpple. Höjd 12cm.

Repor. Glasyrdefekter, slipade vid fot.

Lähtöhinta
3 500 SEK