SERVERINGSSKÄNK, 1900-talets början.

Betsad ek. Uppsats med oval spegel samt dörrar med bakomliggande förvaring. Två lådor i sarg samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 130. Djup 53. Höjd 146 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och märken. Några mindre fläckar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK