Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

H SINCLAIR JACKSON, olja på pannå, signerad, England, omkring år 1900.

Får och höna i kätte. 25 x 32 cm.

Några färgbortfall i kanterna.Någon repa.

Lähtöhinta
5 000 SEK