BÄNK, Aksel Kjersgaard, Odder, Danmark, 1950/60-tal.

Teak. Höjd 39 cm, bredd 34 cm, längd 117 cm. Märkt.

Bruksslitage, enstaka repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK