BÄNK/BORD, Carl Gustaf Hiort Af Ornäs, tillskriven, Gösta Westerberg AB, Stockholm, 1900-talets andra hälft.

Lös skiva på underrede i ek. Längd 155 cm, bredd 48 cm, höjd 39 cm.

Bruksslitage. Märken, fläckar och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK