568884

Kosta Boda

(Ruotsi, Syntymävuosi 1742)
Kosta Boda
(Ruotsi, Syntymävuosi 1742)

VAS, glas, Kosta, 1937.

Trumpetformad på rund fot, graverad dekor, signerad Kosta 37. Höjd ca 22 cm.

Mindre repor och slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet