DÄCKSTOL. 1900-talets andra hälft.

Lackad bok. Justerbar rygg och fotstöd. Hopfällbar. Justerbart drinkbord. Lös dyna klädd i vitt tyg.

Slitage, klädsel med enstaka fläckar och smuts.

Lähtöhinta
2 000 SEK