JORDGLOB, utgiven av Paul Räth, Leipzig, 1900-talets första hälft.

Prof. d:r Krauses nya Handels- och Samfärdsglob. Fot i trä. Höjd 67 cm.

Slitage, märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK