Louis Belanger

(Frankrike/Sverige, 1756-1816)
Louis Belanger

LOUIS BELANGER, svartkrita på papper, signerad och daterad "Belanger 1809”, i bläck á tergo.

Landskap med en bonde med en lie vid ett högt träd. 34 x 25.

Gulnad. Veck.

Lähtöhinta
3 000 SEK