SKRIVBORD, 1900-talets början.

Svartmålat. Två lådor. Längd 94, bredd 56, höjd 77 cm.

Senare bemålning och beslag. Smärre slitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK