KARTA, karta, Grundritning öfver Stockholms stad, Jonas Brolin, utgiven 1771.

Tillika med en del af förstäderna Norr- och Söder Malm, 50 x 59 cm.

Veck, riss, skador, lagningar, ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK