Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

ARMRINGAR, 4+3st, mestadels silver samt ametister. Vikt (4st) 279g.

4 armringar, silver och förgyllt silver, en med cabochonslipade ametister och opaler, en med filigran, en omarbetad från skospänne med bergkristall, öppningsbar samt öppna modeller, diameter 5,5-7cm. 2 armringar mässing resp vitmetall, bla filigran, diameter 5-5,5cm. Armring, grön sten, diameter ca6cm.

Skador. Bristningar. Bucklor. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK