TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 2000-tal.

Målat gjutjärn. På lösa socklar. Dekor av hänklar. Diameter 45. Höjd 111 cm.

Slitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
5 000 SEK