ANDERS ZORN, etsning, signerad i blyerts. Utförd 1900.
"Gitarrspelerska". Bildstorlek 23,8 x 15,9 cm.
Något gulnad, rester efter papperstejp a tergo. Mindre veck. Oramad.
Asplund, 156.