BESTICKSERVIS, 59 delar, silver, "Rosenholm", GAB, 1940-50-tal. Tot ca 2900 gram.

10 matgafflar, 10 matknivar, 10 matskedar, 10 bordsgafflar, 10 bordsknivar, 8 bordsskedar, smörkniv. Knivarna med rostfria blad.

Slitage.

Lähtöhinta
7 000 SEK