RESVÄSKA, Christian Dior. 1900-talets andra hälft.

Monogrammönstrad canvas i blått med blå skinndetaljer. Lås med monogramdekor. Invändigt fodrad med grå canvas. Paris-México.

Ytslitage, smärre fläckar. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK