Mats Jonasson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1945)
Mats Jonasson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1945)

SKULPTUR, glas, Mats Jonasson, Målerås, signerad och numrerad 426/975.

"Eagles of the world". I originalbox. Certifikat medföljer. Höjd 21 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet