SOFFBORD, Fredrik Schriever-Abeln, Örebro, 1960/1970-tal.

Underrede i betsat lövträ med rektangulär glasskiva. Längd 135 cm, bredd 94 cm, höjd 53 cm.

Bruksslitage, skiva med obetydliga nagg. Underrede med smärre spricka.

Lähtöhinta
2 000 SEK