MATBORD, "Herrgården" Carl Malmsten, Bodafors, 1960-tal.

Lackerat trä. Brännmärkt. Tre iläggsskivor á 55 cm vardera. Längd 115 cm, bredd 115 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Några fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK