Elis Lindgren

(Ruotsi, 1866-1938)
Elis Lindgren
(Ruotsi, 1866-1938)

ELIS LINDGREN, olja på duk. Signerad.

Stuga, 106 x 80 cm.

Smuts, fläckar, slitage, färgbortfall, mindre dukskada.

Lähtöhinta
3 000 SEK