Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SATSBORD, 3 delar, Bodafors, sannolikt Bertil Fridhagen, 1950-tal.

Bonad skiva. Bredd: 60, Djup: 38 cm, Höjd: 55 cm.

Slitage, repor, rispor.

Lähtöhinta
2 000 SEK