James Coignard

(Ranska, 1925-2008)
James Coignard
(Ranska, 1925-2008)

JAMES COIGNARD, mapp med 8st carborundumetsningar, signerade och numrerade 42/60

"A l'Endroit de l'Envers". Medföljande kassettband med musik av Henri Texier. Försättsblad med tex av Andrée Caraire. Bladstorlek 57 x 45.

Smärre veck. Mapp med slitage.

Lähtöhinta
10 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet