Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
519804

Ulrica Hydman-Vallien

(Ruotsi, 1938-2018)
Ulrica Hydman-Vallien
(Ruotsi, 1938-2018)

FIGURIN/SKULPTUR, glas, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda Atelier.

Fågel. Numrerad 009003/1000. Höjd 22cm.

Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet