An Axel Bäck palisander cabinet, Eksjö 1949.

Brass inlays. Height 171 cm, width 93 cm, depth 44 cm. Key included.

Visst slitage, repor. Avainet sisältyvät.

Täydennyslista

CITES-ansökan är preliminärt godkänd och intyg kommer att utfärdas.

Lähtöhinta
8 000 SEK