Dick Beer

(England/Sverige, 1893-1938)
Dick Beer
(England/Sverige, 1893-1938)

DICK BEER, olja på duk, signerad och daterad 1914.

Sydländskt stadslandskap. 100 x 73.

Repor. Lagningar.

Lähtöhinta
20 000 SEK