SIDEBOARD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Ek, skuren dekor. Två lådor. Bredd 122, djup 55, höjd 132 cm.

Tröga lådor. Bruksslitage, fläckar, repor. Lösa dekordelar samt dekordelar saknas. Lagningar. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK