Kuniyasu

(Japani, 1794-1832)
Kuniyasu
(Japani, 1794-1832)

KUNIYASU, träsnitt, triptyk, signerad i trycket, 1800-tal.

Figurscener. Bildens storlek 65 x 33 cm.

Fläckar. Veck. Mindre hål. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK