SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets första hälft.

Kannelerad fot i patinerad metall. Höj- och sänkbar svängd arm i mässing med grön glasskärm. Maxhöjd 62 cm.

Ej funktionstestad. Märken. Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK