VÄGGLAMPETTER, 1 par, mässing, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

För 1 ljus vardera. Dekor av bladverk. Höjd ca 33 cm.

Några repor. Omarbetade. Något anlupen metall. Fläckar. Borrhål.

Lähtöhinta
1 500 SEK