MATTA, semiantik/old Kashgai, ca 269 x 198 cm.

Röd botten med polykrom medaljong samt hörnornamnet. Smal mörkblå stiliserad huvudbård.

Slitage, enstaka malskador, fläckar var av några stela.

Lähtöhinta
3 000 SEK