Även bla Ella Fitzgerald, "Chico", Ben Webster (Frog), Cab Calloway, 2 st Milt Jackson (Milton). På foton resp fototryck och tidningsbilder, ett på julkort. Någon med tryckt signatur medföljer. Bladstorlekar 8 x 11 - 20 x 28 cm.
Slitage, några med veck och fläckar, någon med riss och några med hörnskador och tejpmärken.