Italiensk skola 17/1800-tal

Italiensk skola 17/1800-tal

ITALIENSK SKOLA 17/1800-TAL, Blyerts, ej signerad.

Figurkomposition. 13 x 9,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Något missfärgad, gulnad. Uppklistrat papper.

Alkuperä - Provenienssi

Okänd samlarstämpel.

Lähtöhinta
2 000 SEK