MATBORD med 2 st iläggsskivor, 1950/60-tal.

Jakaranda. Kantdekor. Längd 155 (+55+55), bredd 100, höjd 73 cm.

Slitage, ställvis blekt, nyansskillnad på iläggsskivor.

Lähtöhinta
4 000 SEK