REKLAMSKYLTAR, 5 stycken, papp, 1900-talets mitt.

Bland annat Halla gardiner, Gröna triangeln halsdukar och Emond. Längd 25-32 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK