BYRÅ, gustaviansk stil, 1800-tal.

Målad. Rak form med brutna hörn. Marmorerad skiva. 3 lådor. Beslag av mässing. Bredd 86. Djup 42. Höjd 74 cm.

Repor och märken. Senare målning. Färgbortfall. Senare beslag. Kompletterad.

Lähtöhinta
3 000 SEK