BORDSLAMPA, Sergi & Oscar Devesa, Metalarte Spanien, 1900-talets slut

"Zen". Aluminium. Höjd 16,5 cm. Märkt Metalarte, Spain

Smärre bruksslitage, repor främst på undersidan. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK