478574

Bertil Vallien

(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)
Bertil Vallien
(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)

FLASKA glas, Bertil Vallien, Kosta Boda Artist Collection, 1900-talets sista kvartal.

Överfångsdekor. Höjd 41 cm. Signerad KOSTA BODA ARTIST Coll B. VALLIEN 89254. Höjd 40 cm.

Slitage, repor, rest av klistrad etikett.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet