Stan Wys (Wysocki)

(Valko-Venäjä, Syntymävuosi 1949)
Stan Wys (Wysocki)

STAN WYS, brons. Signerad och daterad 2002, numrerad 9/12.

Kvinnotorso. Inkl stensockel tot höjd 40 cm.

Obetydligt ytslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet