Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BONBONJÄR sterlingsilver och emalj, David Andersen, Norge, 1888-1925. Totalvikt: ca 260 gram.

Dekor av bandgirlander, röd emalj. Delvis förgylld. Diameter. 10 cm, Höjd: 6 cm.

Slitage, repor, rispor.

Lähtöhinta
4 000 SEK