Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

KANDELABRAR, ett par, sent 1800-tal.

Gulmetall, behängda med prismor. Dekor av bla blommor. 3 ljushållare vardera. Höjd 36, 5 cm.

Bruksslitage. Något sneda ljusarmar. Anlöpningar. Några prismor trasiga och saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK