GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

Vitmålade. Lösa stoppade dynor. Svarvade kopplade ben.

Bruksslitage, fläckar, sittdynor nedsuttna.

Lähtöhinta
3 000 SEK