HALSRING OCH ÖRHÄNGEN, ett par, silver med bergkristall, bla märkt From. Totalvikt ca67,3g.
Halsring sterlingsilver med vit sten diameter 20mm, märkt From, öppningsbar, omkrets 42 cm. Örhängen, ett par, silver med bergkristall diameter 12mm. Skruv.
Slitage. Smärre nagg på stenar.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?